ПЕРШИЙ ВЕТЕРИНАРНИЙ

Любов потребує захисту

СОБАКИ

Характеристика, годування, утримання, хвороби та їх лікування

З давніх часів людина та собака сформували взаємовигідні відносини. Від цього союзу виграли всі. Людина отримала помічника, а собака – господаря, який ділився їжею і дахом над головою. Так люди поступово почали одомашнювати вовків. Володіючи відвагою, а часом навіть самопожертвою собака відмінно впорався з роллю сторожа та пастуха. Надалі активно брав участь в захисті будинку, худоби або ферми. Незамінна допомога від собак була на полюванні. Чудовий нюх, а також мисливські здібності допомагали у відстеженні або утриманні на місці потенційної здобичі. Не варто забувати про їздових собак від яких безпосередньо залежало існування людей, що проживають в арктичному кліматі. Висока витривалість собак дозволяла тягнути важкі сани по снігу і льоду.

Породи собак, прийнято умовно ділити на категорії: за габаритами та за робочими якостями. Розглянемо повний опис окремо взятої породи, як лікувати, чим годувати, профілактика захворювань і догляд.

ВИБІР ЗА ГАБАРИТАМИ, ЯКОСТЯМ ТА АЛФАВІТОМ :

У сучасному житті собак, як правило, тримають в якості компаньйонів. Адже як прекрасні ті моменти коли рано вранці виходиш на прогулянку з собакою, вдихаєш свіже, ще злегка прохолодне повітря, дивишся як промінчики світла оперізують гілки дерев і бачиш щиру радість чотириногого друга, який стрибає, пустує, виляє хвостом тим самим висловлюючи величезну подяку. Якщо коротко собака – це справжній друг, товариш і крім цього ще компаньйон по життю.

Пошук

Ветеринара, ветеринарної клініки, ветеринарної аптеки, готелів для тварин або розплідника

В полі Шукати введіть прізвище ветеринара, назву клініки, аптеки або готелю для тварин.
Якщо здійснюєте пошук за місцезнаходженням, тоді в полі Я поряд вкажіть свій населений пункт і ми запропонуємо пошук в радіусі до 50 км від Вас.
Крім того, можна скористатися мапою.

Loading…
!
Масштабування та прокручування вгору-вниз здійснюється двома пальцями
Також в рубриці про собак Ви знайдете :
Кнопка вверх