ПЕРШИЙ ВЕТЕРИНАРНИЙ

Любов потребує захисту

Домашні тварини

Характеристика, годування, утримання, хвороби та їх лікування

Домашні тварини викликають у нас сильні почуття прихильності та любові. Вони стають, членами сім’ї, приносять радість, а також створюють душевний затишок. Але коли виникають проблеми зі здоров’ям улюблених вихованців, для нас це справжнє горе. Тому ми змушені вдатися до допомоги кваліфікованих лікарів фахівців – ветеринарів. Доктор проведе діагностику, почне лікування, проконтролює стан здоров’я наших вихованців до повного одужання.

Найнадійніший, вірний, а також відданий друг. Собака – це грізний захисник, але в той же час миле створіння.

Кішка – це джерело позитивних емоцій, ніжна тварина, яка приносить радість та затишок в будинок.

Цих пухнастих звірят обожнюють діти. Кролики мало їдять, займають мало місця і від них практично немає запаху.

Хом’ячки, шиншили, морські свинки, декоративні мишки – за всіма цими кумедними гризунами можна спостерігати вічно.

Утримання декоративних пташок дуже захоплююче заняття. Їх співочі здібності подарують відчуття зближення з природою.

Акваріумні рибки створюють сприятливу атмосферу. Крім того, акваріум може виступити в ролі предмета інтер’єру і додати будинку свіжість та затишок.

Рептилії приваблюють незвичністю в якості домашнього вихованця. Утримання змій, ящірок або черепах потрибує відповідального підходу.

Крім традиційних домашніх тварин, сьогодні популярність завойовують екзотичні, незвичайні вихованці. Які самі дізнайтеся тут

Перед тим як заводити домашню тварину, добре вивчіть потенційно відповідну породу або вид. Ознайомтеся з особливостями, переконайтеся, що Ви готові та можете правильно за нею доглядати. Повага, турбота і доброта є необхідними складовими цього рівняння. Хай щастить!!!

Кнопка вверх